Stěhování

s lidskou tváří

Nezávazná objednávka

 

Přes 20 let je stěhování naším denním chlebem. Již dlouho víme, že klíčem ke spokojenosti zákazníka je individuální přístup dnem i nocí. Nedáme na plané řeči, odstěhujeme Vám cokoliv, kdykolivkamkoliv. Přesvědčte se sami!

Chci odstěhovat

I stěhování může být skvělá zábava. Díky chlapi! :)
Veronika, Litoměřice

Díky panu Güntherovi už si nemyslím, že je lepší vyhořet...
Karel, Ústí nad Labem

Stěhování na druhý konec republiky jsem se bála úplně zbytečně.
Jitka, Strakonice

Rád bych vám představil společnost Günther Spedition cz, s.r.o., která existuje na trhu již od roku 1993 pod původním názvem Stěhování Günther. V lednu 2007 došlo k vytvoření nové společnosti Günther Spedition cz, s.r.o – již jako právnické osoby. Tato forma obchodní společnosti byla vytvořena zejména kvůli rozšíření obchodních aktivit, podpoře stěhovacích a dopravních služeb, zvýšení prestiže firmy a také kvůli předpokládanému růstu s následným splněním podmínek pro certifikaci ISO, kterou jsme v roce 2007 získali. Hlavním důvodem této změny však byl náš úmysl ještě více rozšířit řady našich spokojených zákazníků a nabídnout jim co nejkomplexnější služby. 

Podívejte se také, na co se nás nejvíc ptáte

10 nejčastějších dotazů

Z našich spokojených zákazníků

Firma Günther Spedition cz, s.r.o zajišťuje:

 • Stěhování NON-STOP a všechny služby s tím spojené
  Provádíme kompletní stěhovací servis na klíč. Stěhování bytů kanceláří, starožitností, těžkých břemen, balení, demontáže, montáže, likvidace a skladování
 • Vnitrostátní a mezinárodní dopravu od 1-24 tun v rámci EU
  Dopravní služby provádíme vlastními prostředky nebo prověřenými dodavateli
 • Skladování nábytku a veškerého zboží v areálu firmy
 • Zasilatelství s možností vytížení nákladu
 • Zprostředkování obchodu a služeb
 • 10 nejčastějších dotazů od vás

 • 1Má stěhovák krabice, nebo si je musím sehnat sám?

  Má! Krabice na stěhování kartonové a různých velikostí samozřejmě máme. Můžeme též poskytnout krabice na PC, knihy, případně pak i šatní krabice s ramínky. Zdarma půjčujeme i plastové přepravky.

 • 2Má stěhovák i balící materiály?

  Má! Balící materiály jsou součastí každého stěhovacího vozu. Bublinková fólie, strečová fólie, karton, lepící pásky, pytle, ochrané textilie, krabice a bedny.

 • 3Snesou mi to i z 8. patra do auta, nebo vše musí být již před domem?

  Snesou! Počet pater pro naše silné borce nerozhoduje. Vzhledem k hodinovým tarifům má však tato činnost vliv na cenu, neboť snášení předmětů z vyšších pater úměrně prodlužuje délku stěhování.

 • 4Zodpovídají stěhováci za stěhovaný materiál? Mají pojištění? Jaké a do jaké částky?

  Ano, pojištění je samozřejmostí! Naši stěhováci mají sjednané pojištění odpovědnosti, celý náklad je pak pojištěn od ČPP až do výše 10 miliónů Kč. Při pojistné události řešíme veškerou komunikaci s pojišťovnou.

 • 5Kolik stěhováků jezdí nebo jak velkou partu mám chtít?

  Počet osob na stěhování je na Vás. Doporučujeme však osobní konzultaci ZDARMA a po dohodě s naším technikem určit optimální počet osob vzhledem k obtížnosti (jako např. počet pater, váha břemen, množství stěhovaných předmětů apod.) a vzdálenosti ke stěhovacímu vozu.

 • 6Jak daleko to mohu chtít odstěhovat?

  Stěhováni provádíme v rámci celé ČR i EU. Máme zkušenosti i se stěhováním do Anglie a USA.

 • 7Mohu si usmyslet, že chci odstěhovat třeba hned zítra nebo pozítří?

  Ano! Jsme schopni reagovat na poptávku stěhování okamžitě s ohledem na vytižení naseho autoparku. Zpravidla do 24hod. Na 100% Vás odstěhujeme do 3-5 dní od závazné objednávky.

 • 8Jak těžký nábytek mohu mít a co vše mám hlásit předem?

  Žádný váhový limit stěhovaných předmětů Vám nediktujeme, stěhování těžkých břemen jako piana, terzory, stroje, servery apod. je naším oborem již od založení naší společnosti. Využíváme řadu manipulační techniky jako hydraulické plošiny, pojízdné lišty, hydraulické vozíky, pro stěhování břemen s hmotností do 1000 kg pak schodišťový přepravník firmy Pianoplan.
  Pokud Vám tedy budeme stěhovat očividně hodně těžký předmět, stačí se jen při objednávce o něm zmínit, abychom si připravili vhodnou mechanizaci a ušetřili tak při stěhování čas a tím pádem i Vaše peníze.

 • 9Dá se u vás uskladnit nábytek? Na jakou dobu?

  Dá! V areálu naší firmy máme skladové prostory jak na kompletní vybavení domu či bytu tak i na paletové zboží. Doba skladování není omezená.

 • 10Zlikvidujete nam starý nábytek?

  Zlikvidujeme! A nejen nábytek. Běžně likvidujeme vybavení celého bytu nebo pozůstalosti.

 • S námi nic neriskujete, pojišteni jsme!

  V oblasti pojišťovnictví spolupracujeme již řadu let s makléřskou společnosti KOLIS a.s., která zajišťuje komplexní pojištění spojené se všemi potenciálními riziky v době stěhování. Váš majetek je tak zabezpečen a chráněn i během samotného stěhování. Na druhou stranu bychom vás chtěli ujistit, že za celou dobu naší existence jsme řešili pojistné události pouze v řádu jednotek. Navíc i v takovéto nepříjemné záležitosti došlo vždy k rychlému a efektivnímu řešení, které nepředstavovalo pro naše zákazníky žádné dodatečné náklady.

  I přes tuto příznivou statistiku se však vždy snažíme veškerý svěřený majetek přestěhovat a přepravit bez jakýchkoli následků, abychom pojištění nemuseli využívat. Z našich referencí snadno zjistíte, že se nám to daří velmi dobře. Chceme vám ale samozřejmě poskytnout odpovídající záruku i pro nepředvídatelné situace a náležitým způsobem zabezpečit hodnotu majetku, který na dobu stěhování svěřujete do našich rukou.

  Chcete si vaše stěhování užít spolu s námi?

  ANO chci si stěhování užít!